GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Keremcem'in Maxlend Konserindeki Röportajı[Hepsi Hakkında Düşünceleri

YazarMesaj
yasemincilerburaya
Co-Admin
Co-Admin
yasemincilerburaya

Kadın
Lakap : davidweardacı
Rep :
Keremcem'in Maxlend Konserindeki Röportajı[Hepsi Hakkında Düşünceleri Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Keremcem'in Maxlend Konserindeki Röportajı[Hepsi Hakkında Düşünceleri Right_bar_bleue

Keremcem'in Maxlend Konserindeki Röportajı[Hepsi Hakkında Düşünceleri Empty
MesajKonu: Keremcem'in Maxlend Konserindeki Röportajı[Hepsi Hakkında Düşünceleri   Keremcem'in Maxlend Konserindeki Röportajı[Hepsi Hakkında Düşünceleri EmptyPerş. Tem. 17, 2008 10:55 am

Soru: Kerem bey genelde Grup Hepsi ile aynı yerlerde çıkıyorsunuz bundan memnunmusunuz ?

Keremcem: Elbette onlarla çıkmaktan tabii memnunum

Soru : Peki hiç konuşmuşluğunz var mı ?

Keremcem : Evet konuşmuşluğumuz var elbette ne olsa aynı sahneleri paylaşıyoruz

Soru: Peki : Elinizde bir fırst olsa başka hangi sanatçılarla ya da gruplarla çıkmak istersiniz sahneye ?

Keremcem: Aslında Türkiye'de gerçekten çok başarılı sanatçılar var ama artık son dönemlerde her önüne gelen sanatçı oluyor buda sürekli sanat camiyasını kötüye ürüyor sorduğunuz soruyada şöyle cevap vereyim gruplarda :

grup hepsi ile m.f.ö ile ya da duman ile çıkabilirim erkek sanatçılardan :
kenan ile çıkmak isterim sonra murat falan olur bayanlardan :
eylem çok iyi olur aslında sesi ile sahneyi büyüleyebilir diye düşünüyorum birde nil karaibrahimgil var

Soru : Peki Hepsi Grubunun mu daha çok hayranı var yoksa sizin mi ?

Keremcem: Bu soruyu sormanız biraz ilginçime gitti açıkcası tabii herkes kendi katekorisindede iyi ama o iyi bu iyi diye sınıflandırmamalıyız şimdi bence bana göre her ikimizde iyiyiz diye düşünüyorum

Soru : Peki Hepsi ile tartıştığınız konular hiç oldu mu ?

Keremcem: Hayır olmadı hepsi grubu çok cana yakın bir grup çok iyi anlaşıyoruz hatta birkere benim evime oturmuya bile gelmişlerdi o derece yani

Soru : Bir dahaki maxland projlerinde eğer siz yine burda olursanız Hepsi ile çıkmak istermisiniz ?

Keremcem: Evet isterim tabikide onlarla aynı sahneleri paylaşmak çok güzel onlarda zaten çıkarlarsa beni istiyorlarmış

Soru : Peki örneğin siz çıktınız ama hepsi çıkmadı burdan gider misiniz ?

Keremcem: Hayır gitmem sağlık olsun falan derim işime devam ederim çünkü bu sanat camiyasında herkesi beklersem ya da beklersek para kazanamayız

Soru: Peki bir dahaki röpörtajımızda birlikte olmak ister misiniz ?

Keremcem : Evet elbette
http://yasemincilerburaya.blogcu.com

Keremcem'in Maxlend Konserindeki Röportajı[Hepsi Hakkında Düşünceleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi'nin En'leri