GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HEPSİ RÖPÖRTAJI

YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
HEPSİ RÖPÖRTAJI Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HEPSİ RÖPÖRTAJI Right_bar_bleue

HEPSİ RÖPÖRTAJI Empty
MesajKonu: HEPSİ RÖPÖRTAJI   HEPSİ RÖPÖRTAJI EmptyPaz Haz. 22, 2008 8:48 pm

b]Hepsi İle Aşk Sakızı Çoban Armağanı rp. yptık..müzikten sonra tv dizileri dünyasınada fırtına gibi giren kızlar,bize haklarında bilmediğimiz pek çok şey anlattılar..!

Soru : Hepsi Grubunun Patlama Nedeni Ne Sizce?..

Eren : Herkeste farklı kokmamızı sağlayan parfüm karışımı sonucunda bi patlama yaşandı bence =)
Yasemin : Toplama Bir Grup Olmadığımız Ve Çok Sıkı Bir Dost Olduğumuz İçindir Herhalde..
Cemre : Çok Çalışkan Ve Farklı Olduğumuz İçin..
Gülçin : Bir ilk olmamız dans etmemiz türkiyeye bu anlamda büyük katkımız oldu..herkes bizden snra dans eder oldu..vokal grubu olmamız çok sesli şarkı söylememiz değişik şarkılarımızın olması iyi klipler ve iyi işşler yapmak için uraş vermemiz..

Soru : Dördünüzün Kimyası Uyuyor Sizce Sebepleri Neler?..

Eren : Çok Eski Arkadaş Olmamızın Verdiği Birbirimizin Çok İyi Tanıma Avantajımız Var..Birbirimizle ilgili çoğu şeyi biliyoruz..Yasemin : Beraber Büyüdüğümüz İçin Bence..Cemre : Bir Yastıkta Kocuyoruz..Sonuç Olarak Aynı Hayatı Paylaşıyoruz..
Gülçin : Bu Bir Mucize Değil.Olgunuz,bir şekilde olduruyoruz ve uyduruyoruz..yollardır beraberiz..stratejiler geliştirdik..
Soru : Aşkın Formulü Sizce Nedir ?

Eren : Gözlerden ve Benden Çıkan o Acayip Şeyin [neyse artık o] yakalanıp tutulup kilitlendiği yer..
Yasemin : Nabza Göre Şerbet Bence =)..
Gülçin : Prenses + kurbağa + öpücük + büyü = Aşk
Cemre : Kızların Hepsine Katılıyorum Bende ..

Soru : En Çok Gitmek İstediğiniz Ülke Hangisi?..

Eren : İtalya Çünkü; Foto.Lrdan Gördüğüm Ve Hakknda Duyduğum Herşey Bni Dahada Meraklandırıyor..Ayrıca ailem dahil italyaya her giden bnm orayı çok beğeneyeceğimi söylüyor =)..
Yasemin : Hawaii.Ahh Orası Hep Sıcak..En Kötü 25 derece Oluyor Hava..Deniz,kum,güneş ohh mis gibi yani..
Cemre : Mısır'a Gitmek İstiyorum Tarihi Beni Çok Etkiliyor..
Gülçin : Rusya,Romanya gibi yerleri merak ediyorum..

Soru : Seyahat Etmenin En Sevdiğiniz Ve Sevmediğiniz Yanı?..

Eren : Yeni Bir Yer Göreceğim İçin Çok Heycanlanıyorum..Çünkü Her Gittiğim Yeni Ülkede,Yada şehirde çok fazla yeni bilgiyle ve yeni fikirlerle geri dönüyorum sevmediğim tarafı ise dönüşler..Yasemin : Valla Bir Yerlere Gitmeyi Seviyorum Ama Dönüşü Hiç Sevmiyorum..Giderken Midem Kötü Olsa Bile Katlanabiliyorum..Ama Dönerken Çok Huysuz Oluyorum..
Cemre : Kendimi Özgür Hissediyorum..Bu Çok Hoşuma Gidiyor..Sevmediğim Yönü İse Çanta Toplamak zorunda Kalmak ..
Gülçin : Kara Yolunu Tercih Ediyorum..Uçak yolunu Pek Sevmiyorum..Farklı Hayranlarla Tanışmakta En Güzel Yönü..

Soru : Parayla Aranız Nasıl En Çok Neye Para Harcarsınız..?

Eren : En Çok DVD Filmlere Para Harcıyorum..İkinci Olarak Giysilere Hep Kendime "Yeter EREN artık Bişeyler Alma Bu Son" Diyorum..Ama Olmuyor..Çocukluğumdan Beri Çok İyi Para Biriktiriyorum..Çocukken Bile Hep Kendi Paramla İstediğimi Alma Özgürlüğünü Yaratmıştım..Hatta Yaşım Biraz Daha Büyüdükten Sonra Kendi Paramla Btün Bir Yaz Oradan Oraya Gezerek Tatil Bile Yapmıştım..
Yasemin : Para Biriktiriyorum Çünkü Anneme Ev Alacağım..En Çok Çantaya Ayakkabıya ve Sanırım Benzine para Harcıyorum..
Cemre : Elime Ne Kadar Para Geçerse Hepsini Harcıyorum..Biliyorum Kötü Bir Örnek Ama Ne Yapalım?Öğreneceğim..
Gülçin : Grupta En Çok Pra Biriktirenim Ama Çokta Harcıyorum..Mesela Küçük Anahtarlık Oyuncaklardan Dayanamıyorum ve Her Oyuncaktan 6-7 Tane Alıyorum..Ve Onları Çantama Takıyorum Birde Son Zamanlarda Topuklu Ayakkabı Hastalığı Başladı Bu Sene Giymeye Yeni Başladım Çok Güzelmiş =)..

Soru : Sizin İçin Çok Özel Olan Bir Şarkıdan Bir Kuple Söylermisiniz..?

Eren : I know the spades are the sword of a soldiers,
I know that the clubs are waepons of war,
I know that diamods mean money for this art,
But that's not the shape of my heart.

Yasemin : Söylemesem =)..

Gülçin :1. Şarkı

Ben Bu Yüzden Hiç Kimseden Gidemem Gitmem,
Unutamam Acı Tatlı Ne Vrsa Hazinemdir.
Acının İnsana Kattığı Değeri Bilirim küsemem,
Acıdan Geçmeyen Şarkılar Biraz *sansürlendi*..!

2.şarkı

Benim Küçük Sevgilim,
Ben Sana Neler Yaptım
Kızdım Sayfalarca
Onlar Bilmez Onlar Bilmez,
Yakarlar Canımı Sanki Yoksun Gibi,
Sanki Yalanmışsın Gibi..
Cemre : Aklıma Bişey Gelmedi Şimdi..

Soru : En Sevdiğiniz Spor Hangisi..? Neden..?

Eren : Aslında Dalga Sörfü..Ama Türkiyede Dalga Sörfü olmadığı İçin rüzgar sörfü ve çocukluğumdan beri çok fazla istediğim ama dizimdeki sakatlık yüzünden ancak önümüzdeki yıl başlamayı ümit ettiğim snowboard.öncelikle ikiside kolay olmaması beni cezbeden şey..ayrıca sörf yaparken vucüdun her noktasını inanılmaz bir uyum içinde çalışmak gerekiyor ve denge çok önemli.. deniz üzerinde olmak bni bu spora çeken en önemli şey..
Yasemin : Yüzmek Çünkü Özgürsün..
Cemre : Hepsini Seviyorum Seçemeden ..
Gülçin : Pek Sporcu Değilim Böyle Bir Soruda Moderin Dans Yoga pilates derim.. hayatım bu..
Soru : Ergenlik Döneminde Yaşadığınız en Büyük Sıkıntı Neydi?..
Eren : Galiba Ben Ergenlik Dönemini Yaşamadım..Hatta Svilcelerim bile yeni yeni çıkmaya bşladı..sıkıntı hiç çekmedim..
Yasemin : Sivilcelerim..
Cemre : Öyle Bir Sıkıntım Olmadı..
Gülçin : Protein Ağırlıklı Sağlıklı Sporcu Rejimi Yapmak Böyle Bir Yaşam Tarzını Benimsemek Bana Biraz Sıkıntı Yaşatmıştı..

Soru : İçinizde En Fotojenik Olan Kim..?
Eren : Bilmem Siz Söyleyin..
Yasemin : Eren
Cemre : Yasemin
Gülçin : Yasemin Diyeceğim ama Dilim Varmıyor.. Çok Komik Çıkan Fotoları Var Güncel Hafızamda..

Soru : Bir Roman Karakteri Olsalardı Hangisi Olurlardı..?

Eren : Uzun Çoraplı Pippi
Yasemin : Tatlı Cadı
Cemre : Ben Romanın Yazarı Olmak İsterdim..
Gülçin : Danielle Steell'den "Star"
https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

HEPSİ RÖPÖRTAJI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-