GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ağlatan Aşk Nickleri

YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
Ağlatan Aşk Nickleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ağlatan Aşk Nickleri Right_bar_bleue

Ağlatan Aşk Nickleri Empty
MesajKonu: Ağlatan Aşk Nickleri   Ağlatan Aşk Nickleri EmptyPerş. Tem. 24, 2008 11:11 pm

Ağlatan Aşk Msn Nickleri

Ağlat beni sanada bu yakışır insan bu elbet bunada alışır bela oldun zaten basıma git gidişin aslında benm kurtuluşumdur

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

oLMaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM

Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.nickler

İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olurmsn nickleri

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.
https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

Ağlatan Aşk Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Nickleri
» msn kapak nickleri...
» Yeni Msn Nickleri
» Argo Msn Nickleri