GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AYRI RÖPÖRTAJ

YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
AYRI RÖPÖRTAJ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100AYRI RÖPÖRTAJ Right_bar_bleue

AYRI RÖPÖRTAJ Empty
MesajKonu: AYRI RÖPÖRTAJ   AYRI RÖPÖRTAJ EmptyPaz Haz. 22, 2008 8:59 pm

GRUP OOLMANIN ZORLUĞU VARDIR BİR GÜN YOLLARINIZ AYRILIRSA NE YAPARIZ DİE DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ HİÇ? YASEMİN:öyle bir şey o9lacağını sanmıyorum.çünkü herzamn söylediğimiz bişey var.biz toplama grup değiliz.çocukluktan beri bir aradyız aramıza duvarlar giremez.YAPTIĞINIZ MÜZİĞİN<TEENAGER> OLARAK ADLANDIRILAN 10-15 YAŞ GRUBU GENÇLERE HİTAP ETTİĞİ SÖYLENİYOR.SADECE BELLİ Bİ YAŞ GRUBUNA HİTAP ETMEK SİZİN İÇİN HANDİKAP DEİL Mİ?EREN:hiç de deil.belki birçok kişi çocuklara olan yakınlığımızı farklı algılıyor.30 yaşında fan olan ve işyerinde fotoğrafımızı masasına koyan var.bizi anneanneler de seviyor.bütün ailece seviyorlar. bir aileyi sadece çocuktan fethediyorsunuz. biz bu yolu çocuktan geçerek fethediyoruz aslında.BİR GÜN POPÜLERLİK BİTER DİYE HİÇ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?NETİCEDE TÜKETİM TOPLUMUNDA POP VE PİYASA MÜZİKLERİ KOLAY TÜKETİLİYOR..CEMRE:biz zaten popüler bir düzeyde yaşamıyoruz.daha çok zamnın ve müziğimizin getirisi olan bir yaşam tarzımız var .oyüzden popülerliğimizi kaybetmek gibi bir endişemiz yok.YASEMİN:yaptığımız işle gündemdeyiz zaten. bu istikrarda devam edersek böyşle bir endişemiz yok.kendimizi güncelleyen bir grubuz .zaten insanlar madonnayı yıllarca seviyorsa bizi de öyle seveceklerdir ama biz bir madonna değiliz...(YORUMLARINIZI BEKLİYORUM )
https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AYRI RÖPÖRTAJ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-