GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anlamlarıyla ingizlice msn nickleri

YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
Anlamlarıyla ingizlice msn nickleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anlamlarıyla ingizlice msn nickleri Right_bar_bleue

Anlamlarıyla ingizlice msn nickleri Empty
MesajKonu: Anlamlarıyla ingizlice msn nickleri   Anlamlarıyla ingizlice msn nickleri EmptyPerş. Tem. 24, 2008 11:18 pm

Türkçe : Benim yokluğum için ağlamayacaksın, biliyorum. Çünkü Beni çok önce unuttun
ingilizce : You won't cry for my absence, I know Because you forgot me long ago.

Türkçe :Beni sevdiğini bilmem için ölmeye razı olmama rağmen Ben tamamen yalnızım...
ingilizce :Though I'd die to know you love me I'm all alone.

Türkçe :akşam vakti garip karasevda güzel görünür;bn onu senin yanından alacağımn;böyle hayal gücü hislerin kaymasına yardımcı olur
ingilizce :Strange infatuation seems to grace the evening tide;I'll take it by your side;Such imagination seems to help the feeling slide.

Türkçe : uzun beklemeler yok,ilizyonları kaldır;daha fazla yakınmak yok,karışıklığı unut
ingilizce : No longer waiting, remove illusions;No more complaining, forget confusion.

Türkçe : benım uydurduğum bir hikaye bu,o zaman kendımızı ınandıralım..
ingilizce : Here is a little story that I made up So Let's make believe

(ALINTIDIR)
https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

Anlamlarıyla ingizlice msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Nickleri
» Yeni Msn Nickleri
» Argo Msn Nickleri