GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı

2 posters
YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı Right_bar_bleue

grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı Empty
MesajKonu: grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı   grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı EmptySalı Ağus. 05, 2008 9:29 pm

STAR TV’deki ’Kliptonik’ programına konuk olan ’Hepsi’ kızları, kendileriyle ilgili bir itirafta bulundular.

Grubun sarışını olarak anılan Gülçin, "Ben Hepsi albümünde kendimi yorum olarak göremiyorum. Normalde çok daha farklı bir tarzda söylüyorum. Ama Hepsi’nin farklı bir formatı ve tarzı var. Başka bir ’Hepsi Gülçin’ görüyorum. Ama normalde daha farklı şarkı söylemeyi düşünüyorum. Daha soul ve R&B söylemeyi seviyorum" diye konuştu.

Grubun bir başka üyesi Cemre ise "İleride tarz değiştirmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Hepimiz gerçekten çok farklı tarzda müzik dinliyoruz. Mesela Yasemin daha çok rock dinliyor. Eren jazz dinliyor gibi. Yani her kafadan başka ses çıkıyor. 4 farklı karakterden bahsediyoruz sonuçta. Onların hepsini bir albümde toplamak biraz zor gözüküyor. Biz de o yüzden Hepsi formatında birşey yapıyoruz. Daha çok sahnede şov yapabileceğimiz şekilde şarkılar seçmeye ve müzik türünü kullanmaya çalışıyoruz."

Dans da şarkılarımız kadar önemli

Hepsi kızları yalnızca şarkılarıyla değil, sahnedeki şovları ve danslarıyla da dikkat çekiyor. Konservatuarda ’modern’ dans eğitimi de alan Hepsi kızlarından Eren, "Biz dansı da her zaman gözönünde bulunduruyoruz bir şarkıyı yaparken. Müzik kadar önemli dans. Bizim izleyicimiz sadece bizi şarkı söylerken görmek istemiyor. Dansı, koreografiyi, sahnedeki her şeyi görmek istiyor" diye konuştu.

Sezen Aksu’dan çok şey öğreniyoruz

Sezen Aksu, Kenan Doğulu, Murat Boz gibi isimlerle de sahneye çıkan ve destek alan Hepsi Grubu üyeleri, bu isimlerle çalışmanın kendilerine çok şey öğrettiğinin de altını çizdiler. Cemre, bu konuyla ilgili olarak, "Hepimizin çok sevdiği ve hayran olduğu isimler bunlar. O isimlerin yanında sadece durduğunuz zaman bile bir şeyler öğreniyorsunuz. Özellikle Sezen hanımdan. Mükemmel bir duygu bu anlatılamaz" şeklinde konuştu.
https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com
gülçincikübüş

gülçincikübüş

Kadın
Lakap : monezella
Rep :
grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı Right_bar_bleue

grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı Empty
MesajKonu: Geri: grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı   grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı EmptyPaz Mayıs 17, 2009 1:17 am

sağoL

grup üyeleri bugün kliptonik programındaydı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» grup hepsiden tavsiyeler
» Grup Hepsi (Uzuuuuuuunnn..)