GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GrupHepsiFanCity Yemini

3 posters
YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
GrupHepsiFanCity Yemini Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GrupHepsiFanCity Yemini Right_bar_bleue

GrupHepsiFanCity Yemini Empty
MesajKonu: GrupHepsiFanCity Yemini   GrupHepsiFanCity Yemini EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 6:28 pm

Bunu yeni üyelere okutup yemin ettirmek lazım..
Türkçe dil kurallarına tam ve düzgün uyacağıma. Türkçede w harfinin olmadığına kendimi ikna edeceğime, kelimelerde gereksiz yere harf değiştirerek ya da ekleyerek aklım sıra sempatik olduğumu sanmayacağıma. Örneğin: “Chok sefiyom”

Üye olur olmaz daha ilk mesajdan bismillah yok o niye böyle değil, şu neden şöyle, burası çok saçma olmuş diye artistlik yapmayacağıma,

Bunun bir fan sitesi olduğunu kavrayacağıma her mesajımın altına x nolur bu mesajımı oku yazmayacağıma, (x= Gülçin, Eren, Cemre, Yasemin)

Her mesajın moderatör kontrolünden geçtiğini bileceğime saçma sapan konuşup sonra da "Yaaa benim mesajlarım niye gözükmüyor" diye bağırmayacağıma, bağıranları esefle kınayacağıma,

Kimseyle polemiğe girmeyeceğime, kasten polemik arayan arkadaşlarada haklısın birader doğrusun birader tamam diyeceğime hemen arkasından da adminleri şuna bir ayar çekiverin diye özel mesajla bilgilendireceğime. Bu forumun sahipsiz olmadığını iyice anlayacağıma,

Kimsenin mesajını direk kopyala yapıştır yaparak sanki kendim yazmışım gibi göstermeyeceğime,

Yoshy’i asla “yoşi”, “yosh”, “yoşiy” vb şekilde yazmayacağıma,

Yalan yanlış konser/program haberleri verip milleti heyecanlandırmayacağıma

Bu x’in msn’i ( x’i açıklamıştım ) hemen ekleyin heyoo diyerek kendimi çakal sanmayacağıma benim henüz gittiğim o yollardan bu forumdakilerin çoktan dönmüş olduğunu bileceğime,

En önemlisi forumda bulunduğum süre boyunca aklımı başıma devşireceğime,

Söz veriyorum

Nasıl ama bu da bizim forumumuzun yemini olsun!!!!!
*~*Chatlak~Girl*~*

*~*Chatlak~Girl*~*

Kadın
Rep :
GrupHepsiFanCity Yemini Left_bar_bleue1 / 1001 / 100GrupHepsiFanCity Yemini Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: GrupHepsiFanCity Yemini   GrupHepsiFanCity Yemini EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 9:02 am

yemin ederim
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
Rep :
GrupHepsiFanCity Yemini Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GrupHepsiFanCity Yemini Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: GrupHepsiFanCity Yemini   GrupHepsiFanCity Yemini EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 8:25 pm

başka yemin eden yokmu arkadaşlar Question Question Question
*~*Chatlak~Girl*~*

*~*Chatlak~Girl*~*

Kadın
Rep :
GrupHepsiFanCity Yemini Left_bar_bleue1 / 1001 / 100GrupHepsiFanCity Yemini Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: GrupHepsiFanCity Yemini   GrupHepsiFanCity Yemini EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 11:08 am

ben bir daha yemin edeyim
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: GrupHepsiFanCity Yemini   GrupHepsiFanCity Yemini EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 2:40 pm

Very Happy
*~*Chatlak~Girl*~*

*~*Chatlak~Girl*~*

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: GrupHepsiFanCity Yemini   GrupHepsiFanCity Yemini EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 3:16 pm

Very Happy
gülçincikübüş

gülçincikübüş

Kadın
Lakap : monezella
Rep :
GrupHepsiFanCity Yemini Left_bar_bleue999 / 100999 / 100GrupHepsiFanCity Yemini Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: GrupHepsiFanCity Yemini   GrupHepsiFanCity Yemini EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:35 pm

yemin ederim Very Happy

GrupHepsiFanCity Yemini
1 sayfadaki 1 sayfası