GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ağır abi sozleri...

YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
ağır abi sozleri... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ağır abi sozleri... Right_bar_bleue

ağır abi sozleri... Empty
MesajKonu: ağır abi sozleri...   ağır abi sozleri... EmptySalı Eyl. 02, 2008 3:55 pm

ask birgun biter dert birgun biter artistliğe ne gerek var efendi olun yeter.

beni bir gun boynu bukuk gorurseniz bilinki yere bişeyimi almak için eğilmişimdir.

diz ustu yasamaktansa ayakta olmeyi terciğ ederim.

eskiden karanlıkdan korkar yagmurdan urperirdim şimdi karanlıklar sırdasım yagmurlar goz yasım oldu.

farkedilmek için fark yapmak fark yapmak için meydan okumak gerekir.

hayat yollarından çizilmiş olsa bile bu yollardan birini sececeksin sectiğin yolda olum olsa bile selam verip gececeksin.

farkımız tarzımız bizim delikanlı olmamız ya kan kusturur yada tam sustururuz bu hususta ne kural nede kral tan ırız.

biz olmeyi cokta goze aldıkda kimleri yanımızda goturecez onu dusunuyoz.

nice delikanlılar gorduk kolunda kız cebinde emanet arkasında suru... raconu kahpelik yuruyusu sahtelik, kalbi var yureği yok.

hayatta edindiğim tecrubeler yediğim kazıkların toplamıdır.

her zaman mutlulugun dorudundayken gulunmez, bazen sırf hayata gıcıklık oolsun die ucurumun kenarındayken bile gulumseyeceksin.

ben seninle topraga girerim diyenleri cok gordum ben hep ole diyenleri topraga yanlız gomdum.

3 KURUŞLUK DUNYANIN 5KURUŞ ETMİYEN İNSANLARININ KURDUĞU UCUZ MEZE SOFRASINDA MEZE OLMAM

KAHPELİK GİZLİ YAPILIR AMA GİZLİ KALMAZ

KAÇAN YORGUN ÖLÜR

UCUZ İŞLER SADECE UCUZLARIN AĞZINDA BUYUTULUR

BİZİM DEFTERİMİZDE KAHPELERİN İSMİ YAZMAZ SİLİNECEK İSİM YAZILMAZ
SİLİNMİŞSEDE BİRDAHA HİÇ BİR KALEM YAZAMAZ

ERKEK GİBİ YAŞASANDA ÖLÜCEKSİN KADIN GİBİ YAŞASANDA ÖLÜCEKSİN KADIN GİBİ YAŞADIN BARİ ADAM GİBİ ÖL

BİRYERDE İNSANLARIN GÖLGESİ KENDİSİNDEN BUYUKSE ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR

BİZ KOLUNDA SEVGİLİSİ OLANI GÖRDÜK DEĞERİNİ BİLEMİYEN BİZ ÇOK PARALI GÖRDÜK 2 ŞİŞE BİRAYA EYİLİP BÜKÜLEN BİZ ÇOK ADAM GÖRDÜK ADAMLIĞIN NE OLDUĞUNU BİLE BİLMİYEN BİZ ÇOK KADIN GÖRDÜK BÖLE ADAMLARA 1O ÇEKEN

ADAMLIĞI KADINDA GÖRMEK GURUR VERİCİDE KADINLIĞI ADAMDA GÖRMEK BİTİRİCİ

AT AVRAT SİLAH EMANET EDİLMEZ

BİZ YENİ ORTAMLARIN ÇOCUĞU DEĞİLİZ BİZ KÖKTEN BÖYLEYİZ
SAYGILAR...

şimdilik bu kadar
https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

ağır abi sozleri...
1 sayfadaki 1 sayfası