GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Dizi Projesi

2 posters
YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
Yeni Dizi Projesi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yeni Dizi Projesi Right_bar_bleue

Yeni Dizi Projesi Empty
MesajKonu: Yeni Dizi Projesi   Yeni Dizi Projesi EmptySalı Ara. 02, 2008 7:30 pm

Merhaba arkadaşlar..

Geçenlerde Hepsi grubuyla ilgili haberler araştırıyorken yeni bir dizi başlayacağı haberine rastladım..Kesinliğinden şüphe ettiğimden Şebnem hanıma mail atıp böyle bir projede yer alıp almadıklarını sordum..Kendisi bana "Bir dizi projesi var ancak detayları gelişimleri henüz kesinleşmiş değil.yani henüz açıklayabileceğiniz bir resmi bilgi yok." yazısını ulaştırdı..Bende bu mailin üzerine dizi haberini siteyle paylaşmak için erken olduğunu eğer proje fes edilirse yalan bilgi vermiş olmamak düşüncesiyle paylaşmak istemedim..Ardından benim haberi internette araştırırken gördüğüm; bir başka arkadaşında benim gibi habere rastlayıp bizimle kesin bir kaynak sunmadan paylaşabilir olasılığını göz önünde bulundurarak konuyu açmaya karar verdim..

Konunun özüne gelince sinema filminin ardından yeni bir diziyle karşı karşıya olabiliriz..Kesin kaynaklar elimize ulaştıkça gerek GrupHepsiFanCity üyelerine gerekse diğer fanlara ulaştırmaya devam edicez..
https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com
gülçincikübüş

gülçincikübüş

Kadın
Lakap : monezella
Rep :
Yeni Dizi Projesi Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Yeni Dizi Projesi Right_bar_bleue

Yeni Dizi Projesi Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Dizi Projesi   Yeni Dizi Projesi EmptyPaz Mayıs 17, 2009 1:13 am

sağoL

Yeni Dizi Projesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Msn Nickleri
» Yeni Sevgi Nickleri