GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı

2 posters
YazarMesaj
95yoshy95
Admin
Admin
95yoshy95

Kadın
İş/Hobiler : Hepsi Grubuyla ilgili Herşey
Lakap : Tatlı ßela
Rep :
EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı Right_bar_bleue

EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı Empty
MesajKonu: EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı   EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı EmptyCuma Tem. 04, 2008 3:54 pm

ARKADAŞLAR İŞTE BU ŞARKI
bunu bulmak cok ugrastım kac haftadır arıyordum....bunu pazar exprense derken duydum rportajcı sordu kucukluk sarkı bestelermisiniz diye dedi ewt ..sonra baska soru sordu..bende bulak için cok ugrastım.....ve 5 haftadır aradım buldumm...sizinle paylasmak istedim.........

herkesin bir sonu var
kimileri aştan yana
sevmeninde sevileninde
bir sonu varrrrrrrrrrrr....

aceleyle kalkmam lazım
buluşmaya yetişmem lazım
eywah saat gecti
sevgilim dur gitme gitme

neden asklar bu kadar kısa
neden askın gözu kor
neden erkekler bu kadar cahil
neden nedennnnnnnnnnn

aceleyle kalkmam lazım
buluşmaya yetişmem lazım
eywah saat geçti
sevgilim dur gitme gitme......

işte sonunda buldum... gerçek bu'!!!
https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com
gülçincikübüş

gülçincikübüş

Kadın
Lakap : monezella
Rep :
EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı Right_bar_bleue

EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı Empty
MesajKonu: Geri: EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı   EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:53 pm

vayyy süper saol canımmm... Very Happy

EĞER GRUP HEPSİYİ SEVİYOSAN Bİ GÖZAT Gülçin ablamızın küçükkken yazdığı şarkısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-