GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ŞŞAKA MAKA DERKEN İDDALI BİRŞEY YAPDIK

YazarMesaj
yasemincilerburaya
Co-Admin
Co-Admin
yasemincilerburaya

Kadın
Lakap : davidweardacı
Rep :
ŞŞAKA MAKA DERKEN İDDALI BİRŞEY YAPDIK Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ŞŞAKA MAKA DERKEN İDDALI BİRŞEY YAPDIK Right_bar_bleue

ŞŞAKA MAKA DERKEN İDDALI BİRŞEY YAPDIK Empty
MesajKonu: ŞŞAKA MAKA DERKEN İDDALI BİRŞEY YAPDIK   ŞŞAKA MAKA DERKEN İDDALI BİRŞEY YAPDIK EmptySalı Tem. 15, 2008 9:36 pm

Arkadaşlar bugün ''TRENDY''dergisi aldım ve içinde Hepsi ropörtajı vardı!Sizlerle paylaşmak istedim

Hepsi kızları üçüncü albümleri ''Hepsi Şaka''yla sevenlerinin karşısına yeniden çıktı.MFÖ'den ''Sakın Gelme'',Sezen Aksu'dan ''Onu Alma Beni Al'', Bülent Ortaçgil'den ''Beni Kategorize Etme'',Mirkelam'dan ''Tavla''gibi şarkıları yeniden söyleyen Hepsi kızları bir de Kenan Doğulu'dan ''Dört Peynirli Pizza'' şarkısı geldi.Rakiplerinin olmadığını söyleyen kızlar,kendilerine işlerinden dolayı dayanabilecek erkek olmadığını da belirtiyorlar.

KAÇINCI ALBÜM OLACAK BU?
Eren:Tam iki senede hazırlandık ve üçüncü albümümüzle döndük.

BU ALBÜMÜN ÖNCEKİLERDEN FARKI VAR MI?
Eren:Çok farkı var.Öncekiler ''Hepsi 1'' ve ''Hepsi 2''ydi.Bunun adı bile farklı:''Şaka''!Şarkı sözlerinden dolayı bu adı verdik.

ÇOK NEŞELİ MÜZİKLER Mİ,YOKSA KOMİK SÖZLER Mİ VAR? NEDEN ''ŞAKA''?
Yasemin:Şarkı sözleri,şakayla karışık bazı şeyleri ima ediyor.Biz de gayet teatral ve komik bir biçimde okuduk parçaları.
Eren:Önceki aldümlerde R&B tarzını kullanıyorduk.Bu albümü pop ağırlıklı yaptık.Biraz da elektronik müzik var.Bu arada daha da olgunlaştık tabii.Hepimiz çok geliştik.Bunun müziğimize de etkisi var.
Gülçin:Cover parçalar kullandık.Sadece bir tane yeni parçamız var.

COVER PARÇALARIN BAŞARISI GARANTİ MİDİR?NEDEN YENİ PARÇALAR DEĞİL DE,ÖNCEDEN SÖYLENMİŞ PARÇALAR?
Eren:Bu parçalar bizim yıllardır hep aklımızda olan ve en sevdiğimiz parçalardı.
Cemre:Aslında biz bu albümü bir ara albüm olarak düşündük.''İki buçukuncu albümümüz''diyebiliriz!
Erenarçaları oldukça değiştirdik.Eski hallerine benzemiyorlar artık.Bir de bu şarkılar çocukluğumuzun parçaları.Bu parçaların en güzel halleri zamanında yapılmış zaten.Biz sadece yorumumuzu kattık.
Cemre:Cover albümde başarı kesinlikle garanti değil.''Ben bu şarkıyı zaten biliyorum.Dinleyecek olsam asıl sahibinden dilerim'' diyenler olacaktır.Bizimki büyük bir risk.Ama biz bu albümü tamamen gülümseyen ifadelerle yaptıkHiçbir endişemiz yok.İşin bu kısmına takılmıyoruz.Hayranlarımız bizim giydiğimiz ayakkabıdan,saçımıza taktığıız tokaya kadar her şeyi bilmek istiyorlar.Bu albümde seslendirdiğimiz parçalarda en sevdiğimiz şarkılar.Bunu da bilsinler istedik !
Eren:Seçtiğimiz parçalar dönemlerinin en sevilen şarkıları.''Biz ilk söyleyen şarkıcılardan daha iyiyiz''gibi bir şeyle de çıkmıyoruz ortaya.Bir iddia için yapmadık bu albümü.
Cemre:Evet bir iddia için yapmadık.Ama albüm çalışmaları bittiği zaman isimlere baktım,albümün kapağına baktım.''Şaka maka derken,güsel bir şey yapmışız biz''diye düşünmeden de edemedim.

Arkadaşlar hepsini kendim yazdım isterseniz emeğimin karşılığnı verirsiniz
Daha devamı var ama yorumlardan snra devam edicem

ALINTIDIR TABİKİDE:D
http://yasemincilerburaya.blogcu.com

ŞŞAKA MAKA DERKEN İDDALI BİRŞEY YAPDIK
1 sayfadaki 1 sayfası