GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRuP HePSi FaNLaRıNıN BuLuŞMa NoKTaSı!!!

https://gruphepsifancity.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

45 gündür 8 saat çalışan hepsi

YazarMesaj
yasemincilerburaya
Co-Admin
Co-Admin
yasemincilerburaya

Kadın
Lakap : davidweardacı
Rep :
45 gündür 8 saat çalışan hepsi Left_bar_bleue999 / 100999 / 10045 gündür 8 saat çalışan hepsi Right_bar_bleue

45 gündür 8 saat çalışan hepsi Empty
MesajKonu: 45 gündür 8 saat çalışan hepsi   45 gündür 8 saat çalışan hepsi EmptySalı Tem. 15, 2008 9:41 pm

HEPSİ Kuruçeşme'de

Boğaz'a bakan manzarası ile dünya starlarının hayran kaldığı Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesi, yaz sezonunu Kylie Minogue ile açıp, hemen ardından Türkiye'nin starlarını ağırlamaya başlıyor.

Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesinin ilk yerli konseri HEPSİ yaptı!

HEPSİ kızları, yeni albümleri HEPSİ Şaka'nın tanıtım konserini haftalardır hazırlandıkları muhteşem bir show ile gerçekleştirdiler ve 2. sine hazırlanıyorlar.

45 GÜNDÜR GÜNDE 8 SAAT DANS EDİYORLAR!

Cemre, Eren, Yasemin ve Gülçin, BKM'nin organizasyonuyla 9 ağustos'ta Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesinde olacaklar. Grubun MFÖ'nün sakın Gelme'si, Sezen Aksu'nun Onu Alma Beni Al'ı, Bülent Ortaçgil'in Beni Kategorize Etme'si, Mirkelam'ın Tavla'sını yeniden yorumladıkları 3. albümleri HEPSİ Şaka, Kenan Doğulu'nun Dört Peynirli Pizza isimli yeni şarkısını da içeriyor.

1 Yıldır hazırlanılan HEPSİ ŞAKA albümün ilk konserinin koreografileri için Nasseri Cottura ve D-nice Türkiye'ye geldiler. Koreograflara, tüm şarkıların İngilizce çevirileri verildi. Nasseri Cottura ve D-nice şarkıların sözlerine uygun koreografiler hazırladılar. Dünya çapında pek çok isimle çalışmış olan bu iki ünlü koreografın eşliğinde kızlar 45 gündür, günde 8 saat dans provası yapıyorlar. Ama her şarkıda dekor farklılaşacak. HEPSİ kızları sahneye 6 tasarımcının hazırladığı rengarenk kostümleri ile çıkacaklar.

HEPSİ 2. albüm tanıtım konseri, 9 ağustos saat 21.00'da Turkcell Kuruçeşme Arena'da…

KAYNAK:MYNET HABER

haberin geneli vardı ama olmayan kısımlar da vardı bu sebeple konu açma gereği duydum
http://yasemincilerburaya.blogcu.com

45 gündür 8 saat çalışan hepsi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi uludagda
» Cinecity-Hepsi